BTS Rockwell Automation

Panattoni Europe for Industry 4.0 - 11,300 sq m for Rockwell Automation

BTS Rockwell Automation
BTS Rockwell Automation
BTS Rockwell Automation
BTS Rockwell Automation

Description

Fabryka w Katowicach o powierzchni ok. 11 300 m kw. jest wysoce zautomatyzowana w oparciu o najnowsze technologie z obszaru Przemysłu 4.0.

Jest to obiekt produkcyjny z przestrzeniami testowymi i pokazowymi dla Rockwell Automation - globalnego dostawcy rozwiązań dla przemysłu w zakresie techniki napędowej, sterowania i oprogramowania. Inwestycja o powierzchni 11 300 m kw. powstała na blisko 3 ha działce w Katowicach. Część produkcyjna wraz z magazynem zajmuje ponad 9 tys. m kw., zaś powierzchnia biurowa ponad 2200 m kw. W fabryce wytwarzane są elementy automatyki przemysłowej, w tym cewki, styczniki oraz nowa generacja wyłączników. Produkcja odbywa się na wysoce zautomatyzowanych maszynach i urządzeniach, a zarządzanie nowymi liniami produkcyjnymi oparte jest o najnowsze technologie z obszaru Przemysłu 4.0, w tym o własne rozwiązania Rockwell Automation z rodziny FactoryTalk®. Umowa najmu opiewa na 15 lat.

Inwestycja dla Rockwell Automation powstała zgodnie z wytycznymi FM Global - amerykańskiego przedsiębiorstwa ubezpieczeniowego, które posiada własne procedury badawcze i normy dla realizacji obiektów, które mają na celu ograniczenie ryzyk związanych z uszkodzeniem ubezpieczanej nieruchomości, szczególności w przypadku pożaru.

Nowa inwestycja w Katowicach zwiększa możliwości produkcyjne obecnego zakładu Rockwell Automation w Polsce, który działa w Katowicach już od dwunastu lat. W mieście firma posiada również swój oddział zajmujący się tworzeniem i testowaniem oprogramowania do własnych produktów.

0 m2

available space

0 m2

total planned area

0 m2

existing area

Site plan

contact-us3

Contact us

We would love to hear from you. Send us an email using the form below or give us a call.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Thank you!
We will get back to you as soon as possible.

More available property in this area